Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej » ×

A A+ A++ A A A A A

SERWIS GŁÓWNY

Tematy w serwisie głównym

Styl życia

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
prev
next

Serwis główny - Aktualności

Nieprzypisany: NieprzypisanyZwiązek Powiatów Polskich wraz z Akademią Finansów i Biznesu Vistula zapraszają na konferencję zatytułowaną "Innowacje w rozwoju instytucjonalnym samorządów", która odbędzie w dniach 19-20 marca br. w hotelu „Zamek na Skale” w Lądku Zdroju.

Konferencja jest jednym z ostatnich działań realizowanych w trwającym od blisko trzech lat projekcie "Innowacyjna i sprawna administracja źródłem sukcesu w gospodarce opartej na wiedzy", którego celem było podniesienie jakości usług świadczonych przez samorządy poprzez modernizację procesów zarządzania, wdrożenie metody PRI oraz podniesienie kwalifikacji pracowników jednostek samorządu terytorialnego.

Projekt obejmował m.in.: poprawę funkcjonowania JST dzięki wdrożeniu systemu samooceny PRI; poprawę zarządzania poszczególnymi sektorami usług (tj. z zakresu: bezpieczeństwa publicznego, infrastruktury drogowej, ochrony zdrowia, ochrony środowiska i rolnictwa, kontroli zarządczej, zar¬ządzania projektami, w tym z funduszy unijnych); wdrożenie systemu rozwoju kompetencji kadr, poprawę systemów komunikacji społecznej; wzmocnienie zachowań etycznych (także w aspekcie zwiększenia przejrzystości realizowanych działań); poprawę odbioru urzędu w oczach społeczności lokalnych; wymianę dobrych praktyk; wykorzystanie metod badania satysfakcji klienta oraz indywidualną pomoc prawną dla samorządów.

Do uczestnictwa w konferencji organizatorzy zapraszają władze samorządowe gmin, powiatów, województw, pracowników administracji publicznej, działaczy organizacji pozarządowych oraz instytucji okołobiznesowych.

Konferencja jest dwudniowa, ale do szerokiego grona zainteresowanych skierowany jest szczególnie program pierwszego dnia tj. 19 marca. Drugi dzień jest dedykowany przede wszystkim przedstawicielom samorządów uczestniczących w projekcie.

Program konferencji wraz z formularzem zgłoszenia dostępny jest poniżej.

Zainteresowani udziałem w konferencji proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie skanu mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faxem: 18 477 86 11 do dnia 12 marca 2015 r. Dodatkowe informacje udzielane są w Biurze Projektu pod numerem tel. 18 477 86 00.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Nie przewiduje się zwrotu kosztów dojazdu.

Załączniki:
Pobierz (formularz_zgloszenia.pdf)Formularz zgłoszeniowy440 Kb
Pobierz (program_konferencji.pdf)Program konferencji301 Kb