Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej » ×

A A+ A++ A A A A A

SERWIS GŁÓWNY

Tematy w serwisie głównym

Styl życia

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
prev
next

Serwis główny - Aktualności

Związek Powiatów Polskich wraz z Uczelnią Vistula zapraszają na konferencję "Zmierzając ku doskonałości", która odbędzie się 10 grudnia 2012 roku w hotelu „Jasek" we Wrocławiu, ul. Sułowska 39.

Konferencja inauguruje projekt „Innowacyjna i sprawna administracja źródłem sukcesu w gospodarce opartej na wiedzy", którego celem jest podniesienie jakości usług świadczonych przez samorządy, poprzez modernizację procesów zarządzania, wdrożenie metody PRI oraz podniesienie kwalifikacji pracowników jednostek samorządu terytorialnego.

Współcześnie funkcjonujące jednostki samorządu terytorialnego muszą wykazać się wysokim stopniem innowacyjności i kreatywności, by skutecznie zaspokajać potrzeby mieszkańców. Rozwój, wiedza i informacja stały się najcenniejszym kapitałem determinującymi sukces w realizacji zadań jednostek samorządu terytorialnego. Otwartość samorządów na podejmowanie systematycznych zadań prorozwojowych i odwaga w prowadzeniu innowacyjnych działań to wyzwania na samorządowej drodze ku doskonałości. Musimy im sprostać.

Jaka jest przyszłość samorządu terytorialnego? Z jakimi trudnościami i wyzwaniami będzie musiał się zmierzyć? Czy samorządy mogą liczyć na fundusze europejskie w kolejnym okresie programowania? Jak korzystać z dobrych praktyk i dzielić się osiągnięciami? Co zrobić, aby lepiej zarządzać zasobami ludzkimi? Jak przełamywać własne słabości i lepiej kierować urzędem? O tym będą mówić zaproszeni na konferencję eksperci i praktycy samorządowi. Serdecznie zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu.

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem samorządu terytorialnego, zarówno władze samorządowe gmin, powiatów, województw, jak i pracowników administracji publicznej, działaczy organizacji pozarządowych oraz instytucji okołobiznesowych.

Termin zgłoszeń upływa w dniu 4 grudnia br.

W sprawach organizacyjnych należy kontaktować się z Biurem Projektu, tel. 18 477 86 00, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Załączniki:
Pobierz (Innowacyjna_konferencja_formularz_zgloszeniowy.docx)Formularz zgłoszenia412 Kb
Pobierz (Innowacyjna_konferencja_program.pdf)Program konferencji279 Kb